Politika

Vjenë/ Basha me aleatët takojnë sekretarin e përgjithshëm të OSBE

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:33 - 17/07/19 |
mapo.alm

Lulzim Basha dhe aleatët opozitarë mësohet se sot ndodhen në Vjenë. Lulzim Basha, Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu dhe Agron Duka kanë zhvilluar një takim me Sekretarin e Përgjithshëm te OSBE, z. Thomas Greminger, si dhe përfaqësues të tjerë të kësaj organizate, ku parashtruan krizën politike në Shqipëri dhe rrugën e zgjidhjes së saj.


Etiketa: , , , , , ,

Pas