Aktualitet

Vjosa Osmani kërcënohet me jetë…në Facebook
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:58 - 27/01/21 |
mapo.al

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është kërcënuar së fundmi në rrjetin social “Facebook”.Lajmi bëhet i ditur nga zëdhënësi i presidentes, Faton Peci.


Ai shkruan në “Facebook” se fushata kundër Osmanit po agravohet me kërcënime, ndërsa thekson se është përpjekje e kotë pasi presidentja është personifikimi i guximit.
“Trut ntok ti kisha qit.” Ky është komenti kërcënues i qytetarit Faton Delliu në faqen zyrtare të presidentes kosovare, ndërkohë që e shoqëron me të qeshura dhe foto të një arme gjahu tip çifte.
4


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas