Aktualitet

Vllaznia lufton por nuk ia del, AEL Limasol fiton edhe në “Loro Boriçi”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:40 - 29/07/21 |
mapo.al

Vllaznia është eliminuar nga Liga e Konferencës pasi është mundur edhe në ndeshjen e kthimit nga skuadra e AEL Limasol.


Shkodranët kërkonin të përmbysnin humbjen e parë në transfertë dhe e nisën ndeshjen mjaft mirë, por ata u goditën nga kundërsulmi i parë i miqve të cilët shënuan përsëri me Shçepoviç.


Ekipi i Brdariç krijoi raste, sidomos në pjesën e dytë të sfidës, por u ndal dy herë nga shtylla, pas gjuajtjeve të Dilaver e Jonuzit, duke treguar se ndoshta fati nuk ishte me të në këtë duel.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas