Vlorë – Digjet në orët e para të mëngjesit makina e punonjësit të Kadastrës

Vlorë – Një makinë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit në lagjen “Kushtrimi”. Mjeti tip “Toyota” mësohet se është në pronësi të Ermal Hoxhës, 32 vjeç, punonjës i kadastrës së qytetit të Vlorës. Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për zjarr të qëllimshëm apo aksidental, por policia ka nisur hetimet dhe … Continue reading Vlorë – Digjet në orët e para të mëngjesit makina e punonjësit të Kadastrës