Aktualitet

Misteri/ Tre makina luksoze në det, në Vlorë – MAPO sjell pamjet (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:32 - 17/02/20 |
mapo.al

Tre automjete janë gjetur në det në Vlorë, në zonën e Ujit të Ftohtë, pranë Lungomares. Paraprakisht dyshohet se makinat janë futur në ujë për të tërhequr një varkë peshkimi dhe kanë ngecur.


Makinat janë një “Land Rover” dhe dy “Nissan”. Tre makinat në det kanë habitur jo pak qytetarët, teksa askush nuk di ta shpjegojë këtë ndodhi.<
>
Makinat ne det1 Makinat ne vlore Tre makinat ne det1 Makinat ne det2 Tre makinat ne det2 Makinaaaat

Në vendngjarje ka shkuar Policia e Shtetit dhe policia kufitare, për të bërë sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Etiketa: ,

Pas