Aktualitet

Vlorë- Makina përplas këmbësorin, shoqërohet drejtuesi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:11 - 28/05/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një 55-vjeçar.


Sipas informacioneve zyrtare, aksidenti ndodhi në orën 08:36, në aksin e Lungomares.


Një automjet, me drejtues shtetasin A. M., 34 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale N. L, rreth 55 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.1


Etiketa: , ,

Pas