Aktualitet

Vlorë – Përplasen dy makina, humb jetën efektivi i policisë (EMRI)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 25/01/21 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme, një efektiv policie është aksidentuar për vdekje në Vlorë.Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur te rrethrrotullimi i Nartës  pranë burgut në rrugën Transballkanike dhe se viktimë e aksidentit është shtetasi 50-vjeçar, Nuri Malaj.


Paraprakisht dyshohet se shkaktar i aksidentit ka qene drejtuesi i mjetit BMW, i cili ka dalë në krah të kundërt duke u përplasur me mjetin e policit. Ndërkohë, Policia e Vlorës po punon per zbardhjen e plote te shkaqeve te aksidentit.
2

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas