Aktualitet

Vlorë, sherr me thika gjatë natës, një i plagosur

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 10:14 - 11/09/19 |
mapo.al

Një sherr me thika mes disa të rinjëve ka ndodhur në Vlorë. Policia thotë se pas mesnatës, disa persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ku më pas janë nxjerrë thikat.


Një i ri ka mbetur i plagosur dhe është çuar me urgjencë në Spitalin e Vlorës.  Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Transballkanike”. Personi që ka mbetur i plagosur po i nënshtrohet një operacioni, pasi ka marrë dëmtime në pjesën e barkut. Etiketa: , ,

Pas