Aktualitet

Vlorë- Të shtëna me armë zjarri në drejtim të një lokali, nuk ka të lënduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 21/04/21 |
mapo.al

Në fshatin Poro të Vlorës mbrëmjen e sotme rreth orës 18:45 ka pasur të shtëna me armë zjarri.


Raportohet në media se me është qëlluar me armë në drejtim të një lokali.


Policia konfirmon se fatmirësisht nuk ka persona të plagosur.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N.Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.


Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas