Arkiva

Vodhën lokalin në Dhërmi, arrestohen tre autorët

               Publikuar në : 15:49 - 25/08/19 |
mapo.al

Tre persona janë arrestuar pasi kanë vjedhur një lokal në Dhërmi. Kanë rënë në prangat e policisë shtetasit P.XH 23 vjeç, K.XH 21 vjeç dhe D.H 31 vjeç. Autorët kanë vjedhur 50 mijë lekë të reja në lokalin e shtetasit V.C. Po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Ndërkohë një tjetër i ri 18-vjeçar është arrestuar në Ksamil, pasi kanosi me thikë dhe i vodhi lekët një personi. 18-vjeçarit në momentin e arrestimit i është gjetur edhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis sativa.

Etiketa: , , ,

Pas