Aktualitet

Vorë – E mitura denoncon 25-vjeçaren: Abuzoi seksualisht me mua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:13 - 28/01/21 |
mapo.al

Një ngjarje e pazakontë besohet se ka ndodhur në Vorë. Një vajzë e mitur, 16 vjeçe ka denoncuar një 25-vjeçare.

Raportohet se e mitura ka kallzuar, se vajza 25-vjeçare ka abuzuar seksualisht me të dhe më tej e ka detyruar të dhunojë veten.


Denoncimi është bërë nga vetë vajza, e cila në prani të psikologes dhe prindërit, ka treguar se 2 muaj më parë, 25-vjeçarja e ka ftuar në shtepinë e saj në Tiranë dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.
Pas këtij raporti, e mitura është dhunuar sistematikisht nga ana psikologjike e është detyruar nga 25-vjeçarja të dhunojë veten.


Policia ka shpallur në kërkim 25-vjeçaren.


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas