Votoi kundër mocionit, Isa Mustafa tregon çfarë do ndodhë me Vjosa Osmanin

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se ndasitë ishin të thella brenda koalicionit dhe se ishte e nevojshme të votohet mocioni. “Nuk mund të them se jemi të kënaqur, por as që jemi të zhgënjyer. Nuk mund të themi se nuk është pritur pasi e kemi themeluar këtë qeveri … Continue reading Votoi kundër mocionit, Isa Mustafa tregon çfarë do ndodhë me Vjosa Osmanin