Kryesore

Vranësira dhe reshje shiu/ Moti për ditën e sotme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:10 - 06/06/20 |
mapo.al

Moti për vendin tonë sa i përket fundjavës do të jetë i paqëndrueshëm.


Dita e sotme do të karakterizohet nga moti i vranët shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar.


Reshjet do të jenë në formën e shtrëngatave dhe stuhive shoqëruar me shkarkesa elektrike. Lokalisht breshër.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas