Kryesore

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 21/05/20 |
mapo.al

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09ºC në 19ºC, në zonat e ulëta nga 14ºC në 26ºC dhe në zonat bregdetare nga 17°C në 27ºC.


 


Era do të fryejë në drejtim Verlindor-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas