Aktualitet

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 08:16 - 07/09/19 |
mapo.al

Moti do të mbetet  i paqëndrueshëm me vranësira  reshje shiu dhe stuhi  në pjesën më të madhe të territorit. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.


Temperaturat min dhe max: Zonat  malore   14/27°C


Zonat e  ulëta    15/32°C

Zonat  bregdetare  19/29°C


Etiketa: ,

Pas