Kryesore

Vranësira dhe reshje shiu/ Surprizat e motit gjatë ditës së sotme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:12 - 29/04/20 |
mapo.al

Parashikimi i motit sipas Meteoalb


Vendi ynë dot ë jetë me vranësira dhe reshje shiu në zonat veriore dhe qendrore në pjesën e parë të ditës. Por në orët në vijim vranësirat dhe reshjet e shiut do të përshijnë edhe pjesën tjetër të territorit të shqiptar.


Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe ndjeshëm në mesditë duke luhatur vlerat nga 4 gradë deri në 22 gradë.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas