Kryesore

“Vranësira kalimtare” – Njihuni me surprizat e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 06:53 - 25/04/21 |
mapo.al

Dita e sotme do të sjellë ndryshim të menjëhershëm të kushteve meteorlogjike. Kështu do të mbizotërojnë orët me diell gjatë gjithë ditës në pjesën më të madhe të vendit.

Në jug, juglindje e në zonat malore kalime vranësirash të pakëta deri mesatare.


Era do të fryjë verilindje-veriperëndim e lehtë dhe në bregdet përkohësisht mesatare maksimalisht deri 12m/sek e shoqëruar me dallgëzim në det të forcës 3-4 ballë.1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas