Kryesore

Vranësira, reshje dhe kthjellime/ Surprizat e motit ditën e sotme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:05 - 30/04/20 |
mapo.al

Parashikimi i motit sipas Meteoalb
Vendi mbetet nën ndikimin e vranësirave të cilat do të sjellin reshje në zonat malora. Por parashikohet të ketë dhe intervale të shkurtra me kthjellime, ku më të dukshme do të jenë në ultësirën perëndimore.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas