Vrasësit e dy vëllezërve Haxhia, ekzekutuan edhe dy të rinjtë në fillim të marsit (Detaje)

Policia e Shtetit njoftoi sot se ka arrestuar dy autorë të dyshuar të vrasjes së vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje kjo e ndodhur katër ditë më parë. Në pranga kanë rënë Altin Ndoci, 33 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprën penale “Trafikim i lëndëve narkotike” si dhe K. A., 22 vjeç, … Continue reading Vrasësit e dy vëllezërve Haxhia, ekzekutuan edhe dy të rinjtë në fillim të marsit (Detaje)