Aktualitet

Vrasja e biznesmenit, 24-vjeçarja e plagosur: Zoti më dha një mundësi të dytë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:59 - 24/08/21 |
mapo.al

Eksara Liçi, 24 vjeçe ishte një nga pesë personat që u plagos nga breshëria e plumbave mbrëmë në qendër të qytetit të Lushnjes nga atentati që i mori jetën pronarit të lokalit “Pedonale” Bledar Muça. Në një postim në rrjetet sociale, Liçi shprehet se ka parë vdekjen me sy dhe falenderon Zotin që i dha një mundësi të dytëKam parë vdekjen me sy, Zoti më dha një mundësi të dytë. Faleminderit Ledi, Eni dhe një person që më çoi në spital. Shërim sa më të shpejtë të gjithëve si puna ime” shkruan ajo.Vajza ishte ulur në lokal në momentin që ndodhi krimi i rëndë, që kishte si shënjestër babanë e dy fëmijëve duke e lënë të vdekur në vend.

Lexo edhe :  Qëlloi me kallashnikov të vëllanë, arrestohet autori në Lushnje (VIDEO)


LEXO EDHE:Vazhdimisht pinte kafe buzë rrugës, si u kurdis atentati ndaj biznesmenit Muça

1


Etiketa: , , ,

Pas