Aktualitet

Vrasja e Endri Mustafës, burg për 15-vjeçarin Ergys Malja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:28 - 20/05/21 |
mapo.al

Gjykata e Shkodrës jep masën arrest me burg për 15-vjeçarin Ergys Malja.


Ai akuzohet se në bashkëpunim me Ibrahim Licin kanë vrarë Endri Mustafën.


 

Ka qenë pikërisht Ergys Malja, personi i fundit që ka takuar Endri Mustafën ku më pas u gjet i vrarë në zonën e Livadheve në Shkodër. LEXO EDHE

Arrestohet i mituri, bashkëpunoi me Ibrahim Licin për vrasjen e Mustafës

Dëshmia: Lici e qëlloi Mustafën në fytyrë, i tha ‘Qofsh i Xhenetit’ dhe iku

24


Etiketa: ,

Pas