Vrasja e Goçajt në Tropojë, autori dyshohet se është punonjës i zjarrfikëses

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e Isat Goçajt në Çerem të Tropojës. Nga dyshimet e para, autori i cili është shpallur në kërkim, Altin Ismailisufi, thuhet se është punonjës i zjarrfikëses. Shkaqet e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa dyshohet se mes palëve ka pasur një konflikt të mundshëm. Policia dhe grupi … Continue reading Vrasja e Goçajt në Tropojë, autori dyshohet se është punonjës i zjarrfikëses