Aktualitet

Vrasja e Hekuran Billës/ Sebastian Mali kërkon lirinë, Gjykata merr vendimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:12 - 07/07/20 |
mapo.al

Gjykata e Apelit ka lënë në burg Sebastian Malin, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa.


Apeli ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Malin i dyshuar si bashkëpunëtor i Viktor Markut.


Viktor Marku, Sebastjan Mali, Adjola Lakra dhe Gjekson (Petrit) Pusi janë arrestuar nga policia për vrasjen e 40-vjeçarit.1Etiketa: , , , ,

Pas