Kronika

Vrasja e Marvi Mihalit, Prokuroria dorëzon në Gjykatë provat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:53 - 28/01/19 |
mapo.al

Prej më shumë se 19 muajsh, prindërit e të ndjerit Marvi Mihali, ndjekin çdo seancën gjyqësore për të kërkuar drejtësi për djalin e tyre.


Këtë të hënë Prokuroria ka përfunduar paraqitjen e provave, ndërkohë që avokati i dy të akuzuarve, të cilët janë shpallur në kërkim, ka kërkuar që klientët e tij të paraqiten në gjyq si dëshmitarë.


“Dy të rinjtë që janë në kërkim të thirren si dëshmitarë. Do të përpiqem që të kontaktojë me ta, që të paraqiten në gjyq”, deklaroi avokati i vëllezërve Klidens dhe Marsel Alla, të cilët kërkohen nga policia.Kërkesë e cila është pranuar nga Gjykata.
1
Etiketa: , , ,

Pas