Vrasja e Santiago Malkos, ky është i arrestuari Blendi Teta (FOTO)

Policia e Tiranës ka njoftuar sot se ka arrestuar shtetasin Blendi Teta 39 vjeç, për veprat penale moskallëzim krimi dhe veprime që pengojnë zbulimin e të vërtetës. Uniformat blu kanë thënë se kamerat e sigurisë kanë treguar se Teta ishte i pranishëm në vendngjarje kur ka ndodhur vrasja e Malkos, ndërsa ai e ka mohuar … Continue reading Vrasja e Santiago Malkos, ky është i arrestuari Blendi Teta (FOTO)