Vrasja e shqiptarit në Londër – I vëllai: O Neni i vogël, do shtrëngoj kujtimet

Një 21-vjeçar shqiptar është qëlluar për vdekje me thikë në Londër. Viktima është Renato Geci, ndërsa për krimin e rëndë në pranga kanë rënë një 31-vjeçar si dhe një vajzë e re, kjo e fundit akuzohet se ndihmoi autorin e krimit. Së fundmi në rrjetet sociale, ka qenë vëllai i viktimës, Ritvan Geci, i cili … Continue reading Vrasja e shqiptarit në Londër – I vëllai: O Neni i vogël, do shtrëngoj kujtimet