Aktualitet

Vrasja – Jetmir Bregu ishte baba i një djali, kishte probleme me drejtësinë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 25/01/21 |
mapo.al

Zbulohen detaje të reja lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e djeshme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi në qytetin e Durrësit. Raportohet se viktima ishte i martuar dhe baba i një djali.

Gjithashtu, mësohet se i riu u ekzekutua në hyrje, te dera e lokalit të tij, sapo zbriti nga automjeti, ndërsa ende nuk dihet nëse autorët kishin informacion mbi lëvizjet e tij dhe po e prisnin apo e ndoqën dhe në momentin kur zbriti e qëlluan.


Jetmir Bregu, pas problemeve me drejtësinë jashtë vendit ndryshoi emrin në Ilir Kuçi, dhe ishte personazh i njohur në Durrës, por nuk dilte shumë në skenë.
Pista e parë ku po hetohet është e shkuara e tij jashtë vendit, ndërsa ende nuk ka asnjë gjurmët nga autorët.


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas