Vrasja në “Astir”/ Viktima me dy mbiemra (VIDEO)

Një i ri është vrarë me armë zjarri në Tiranë mbrëmjen e sotme. Viktima është Vilson Tafçiu, 28 vjeç. Personi që është vrarë me armë zjarri ka qenë në lokal, ulur në një tavolinë bashkë me dy vajza. Ai është thirrur për të dalë jashtë dhe pasi ka lënë ambientet e barit, është qëlluar me … Continue reading Vrasja në “Astir”/ Viktima me dy mbiemra (VIDEO)