Aktualitet

Vrasja në Durrës – I riu u qëllua nga makina me plumb në kokë dhe gjoks


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 24/01/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo mëson se i riu Jetmir Bregu që u vra këtë mbrëmje në Durrës, i cili njihej dhe me emrin Ilir Kuçi, ishte me precedentë penal.

Dyshohet se ai është i përfshirë në disa aktivitete kriminale.


Mësohet se ai është konfliktuar më herët gjatë ditës me persona të tjerë, ndërsa vrasja ka ndodhur në mbrëmje.
Raportohet se 32-vjeçari ka marrë plagë në kokë dhe në gjoks.


Dëshmitarët thonë se ai u qëllua sapo zbriti nga makina e tij me breshëri kallashnikovi.


Autorët thuhet se kanë qëlluar nga një mjet në lëvizje.

Ndërkohë, policia ka nisur kërkimet për identifikimin dhe kapjen e tyre.

LEXO EDHE: 

Sapo zbriti nga makina – Si u ekzekutua i riu me dy identitete në Durrës

1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas