Vrasja në Elbasan – Veliu: 10 të arrestuar, 1 në kërkim, çfarë u gjet te ML-ja

Në një konferencë për shtyp, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka reaguar në lidhje me vrasjen e Pjerin Xhuvanit një ditë më parë në Elbasan dhe plagosjen e 4 personave të tjerë. Ardi Veliu tha se janë arrestuar 9 persona nga shtabi elektoral i Partisë Demokratike, ndërsa bën me dije se … Continue reading Vrasja në Elbasan – Veliu: 10 të arrestuar, 1 në kërkim, çfarë u gjet te ML-ja