Aktualitet

Vrasja në Elbasan- Zbulohet identiteti i viktimës, gruaja ka mbetur e plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:44 - 11/05/21 |
mapo.al

Detaje të reja për atentatin e sotëm në Elbasan, ku mbeti i vrarë një ri.


Viktima mësohet së është Everest Çaka.


Mësohet se e plagosur ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, Silvana Çaka pasi udhëtonin në të njëjtën makinë, teksa kjo e fundit është transportuar në spital për mjekim.

I riu është djali i tezes se Arjan Spahiut i cili është ekzekutuar në nëntor në Belgjikë.Spahiu ka qenë i dyshuar për vrasjen e Gëzim Alikajt, vite më parë. 

LEXO EDHE:

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, vritet një person

164


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas