Vrasja në Fier – Në vendin e spitalit të ri, gjendet në flakë mjeti i autorëve

Një  vrasje me armë zjarri u regjistrua paraditen e sotme në rrethrrotullimin e Sheqit, Fier. Personi i identifikuar si Shkëlzen Kastrati u qëllua me dy plumba në makinën e tij tip “Mercedes Benz ML”, ndërsa nga humbja e kontrollit mjeti doli jashtë rrugës dhe u përplas me një tjetër “Mercedes Benz”. Ndërkohë, në vendin ku … Continue reading Vrasja në Fier – Në vendin e spitalit të ri, gjendet në flakë mjeti i autorëve