Vrasja në Lushnjë, gjendet e djegur makina e autorëve

Një makinë tip “Fiat” është gjetur e djegur në lagjen “Saravë”, në një fushë, pranë autostradës në Lushnjë. Mendohet se makina i përket autorëve të vrasjes së Besmir Hidës. Në sediljen e pasme të makinës janë gjetur dy kallashnikovë dhe dy pistoleta. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:15, në një lokal që i përkiste të afërmve … Continue reading Vrasja në Lushnjë, gjendet e djegur makina e autorëve