Vrasja në Tropojë, autori shpallet në kërkim, kush është viktima (EMRAT)

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 49-vjeçarit Isat Goçaj në Çerem të Tropojës. Autori është identifikuar dhe është shpallur në kërkim nga policia për vrasjen e 49-vjeçarit. Ajo çka mbetet ende një mister, janë motivet e krimit, ndërsa burime bëjnë me dije se autori dhe viktima janë banorë të të njëjtit fshat. … Continue reading Vrasja në Tropojë, autori shpallet në kërkim, kush është viktima (EMRAT)