Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Bathore, dyshohet për krim brenda familjes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:02 - 15/09/20 |
mapo.al

Një person dyshohet se ka mbetur i vrarë me armë zjarri këtë mbrëmje në Bathore.


Sipas raportimeve nga vendngjarja, dyshohet se krimi ka ndodhur brenda familjes.


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.Mësohet se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkqet e krimit.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas