Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Durrës – Humb jetën 32 vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:06 - 24/01/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës. Mësohet se një i ri është konfliktuar me disa persona të tjerë për motive ende të paqarta.

Gjatë konfliktit, J.B., 32 vjeç është plagosur fillimisht me armë zjarri, ndërsa më pas mësohet se ka ndërruar jetë në spital.


Burime për Mapo, bëjnë me dije se në ambientet e Policisë janë shoqëruar disa persona të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes.
Ndërkohë, janë ngritur pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit të ngjarjes.


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas