Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Peqin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:48 - 17/10/21 |
mapo.al

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur sot në Peqin.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.


Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.
1
Etiketa: , ,

Pas