Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, kush është viktima (EMRI-DETAJE)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:55 - 17/05/21 |
mapo.al

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se viktima është Endri Mustafa


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.


Gazeta Mapo mëson se Endri Mustafa u gjet i vdekur në zonën e Livadheve.Ai nuk është një emër i panjohur për drejtësinë.Endri Mustafa ka qenë i dënuar për disa vepra penale, si “Vjedhje me armë”, “Plagosje e lehtë me dashje”, “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve e municioneve lufatrake” kryer në bashkëpunim.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas