Vrasje me armë zjarri në Shkodër, kush është viktima (EMRI-DETAJE)

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se viktima është Endri Mustafa Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta. Gazeta Mapo mëson se Endri Mustafa u gjet i vdekur në zonën e Livadheve. Ai nuk është një emër i panjohur për drejtësinë. Endri Mustafa ka qenë i dënuar … Continue reading Vrasje me armë zjarri në Shkodër, kush është viktima (EMRI-DETAJE)