Aktualitet

Atentat me armë zjarri në Vlorë, ekzekutohet një person


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:15 - 21/05/21 |
mapo.al

Një person është vrarë me armë zjarri në Vlorë mbrëmjen e sotme në lagjen ”Pavarësia”.


Personi i qëlluar me breshëri kallashnikovi u transportua në spital në gjendje të rëndë, por nuk i mbijetoi dot plagëve.


Policia ka shkuar në vendngjarje dhe mësohet se ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për këtë ngjarje.

Nga ana tjetër uniformat blu kanë sekuestruar edhe pamjet filmike rreth zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli për të identifikuar e kapur autorët.Këta të fundit janë larguar me automjet fill pas ngjarjes me drejtim nga Kaninës, në zonën e Bypass-it.15


Etiketa: , ,

Pas