Aktualitet

Vrau 20-vjeçaren, piloti grek lidhje intime me një transgjinor të njohur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:50 - 07/08/21 |
mapo.al

Të tjera detaje shokuese kanë dalë për pilotin grek, Babis Anagnostopoulos, që vrau në mënyrë mizore bashkëshorten e tij 20-vjeçare, Caroline, në sy të foshnjes 11-muajshe, dhe më pas fshehu krimin.


Të tjera hetime janë zbardhur nga vrasja e Caroline Crouch nga bashkëshorti i saj, i cili prej 1 muaji u shtir se në banesën e tyre kishte ndodhur një grabitje.


Mediat greke shkruajnë se piloti grek, Babis Anagnostopoulos, kishte marrëdhënie seksuale me një të njohur transgjinor në sheshin Syggrou.Sipas tyre, këto kontakte nuk u ndërprenë as pas njohjes së pilotit me gruan.
“Emanuela”, transeksualja e njohur pohon se marrëdhëniet e saj me pilotin vrasës ishte e dhunshme, pasi Anagnostopulos pëlqente të përdorte pranga. Madje shtoi se kishin shpërndarë me njëri-tjetrin edhe foto intime.

Lexo edhe :  Iu vranë prindërit në sytë e saj, gjyshërit heqin dorë nga kujdestaria e mbesës


“Kur e pashë në TV, u ngriva”, tha ajo për median greke.

1


Etiketa: , ,

Pas