Aktualitet

Vrau dhe groposi 8-vjeçarin, digjet shtëpia e Klodian Çalamanit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:04 - 26/11/21 |
mapo.al

Banesa e Klodian Çalamanit, autorit të vrasjes së 8-vjeçarit në Greçalli të Fierit, është shkrumbuar nga zjarri.


Dhoma ku jetonte 38-vjeçari, është përfshirë nga flakët, duke djegur çdo gjë që kishte brenda saj.


Orenditë e pakta në dhomë janë djegur, madje edhe ato pak elektroshtëpiake që autori i vrasjes kishte.Policia aktualisht po heton në lidhje me ngjarjen, nëse është aksidentale apo e qëllimshme.
21
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas