Aktualitet

Vrau bashkëjetuesen dhe motrën e saj, foto e autorit në Policinë e Tiranës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:03 - 31/12/20 |
mapo.al

Policia ka arritur të arrestojë Përparim Ademin, 59 vjeç nga Maqedonia e Veriut, pas vrasjes së dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë mëngjesin e sotëm.

Ademi momentalisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.


MAPO ka siguruar pamjet e para të autorit brenda në Policinë e Tiranës.

LEXO EDHE: 


Përgjaket Viti i Ri, vriten me armë zjarri dy motra, autori nga Maqedonia e Veriut

Dalin fotot e dy motrave që u vranë nga 59-vjeçari

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas