Aktualitet

Vrau ish-bashkëshorten, momenti i arrestimit të autorit (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:02 - 11/09/21 |
mapo.al

Policia ka publikuar pamjet nga momenti i arrestimit të 31-vjeçarit në Fier, pasi vrau ish-gruan e tij, Sabrina Bengaj, ngjarje kjo e ndodhur në fshatin Zhupan të Fierit. 


Ai fshihej në pyll në fshatin e tij e ndërsa mbante me vete edhe kallashnikovin me të cilin i mori jetën nënës së fëmijës së tij.


Ai kishte veshur xhup të zi, dhe nga VIDEO duket që Elton Metaj armët i kishte shpërndarë, ndërsa forcat operacionale e kapin nga krahët, duke e shoqëruar në furgonin e bluve, nga ku më pas u dërgua në drejtorinë e Policisë së Fierit.

1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas