Aktualitet

Vrau policin dhe më pas qëlloi veten, e ëma merr trupin e pajetë të Aldi Ramës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:51 - 30/09/21 |
mapo.al

Trupi i pajetë i Aldi Ramës është tërhequr nga morgu në Tiranë.


21-vjeçari i cili vrau nënkomisarin Saimir Hoxha në Lezhë dhe më pas veten do të varroset sot në orën 14:00 në Durrës.


Për ceremoninë mortore do të kujdeset e ëma.Nga frika e një hakmarrje, janë marrë masat në banesën e Valbona Kolgjinit teksa një makinë policie qëndron jashtë saj.
Aldi Rama u rritur nga prindër të divorcuar teksa dy ditë më parë vrau nënkomisarin Hoxha pasi ky i fundit i kërkoi në Kune Vain dokumentet e identifikimit.Ai e qëlloi në qafë dhe gjoks, teksa pas 4 orësh në arrati qëlloi dhe veten.

21-vjeçari ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës duke mos i mbijetuar dot plagëve të marra në kokë.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas