Aktualitet

Vret kolegen me thikë, pas sherrit se kush ishte mësuese më mirë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:39 - 23/06/21 |
mapo.al

Një mësuese në Rusi vret me thikë një kolegen e saj në një kamp veror. Ngjarja ndodhi pas një sherri që nisi se kush prej tyre ishte më e mirë në profesion.


20-vjeçarja Alla Filatova ndërroi jetë si pasojë e një plage të marrë në gjoks pas një sherri me 22-vjeçaren Alexandra Osipova në kampin veror të Dobroye.


Sipas mediave ruse, nga hetimet paraprake është zbuluar se dy mësueset kishin konsumuar alkool dhe se sherri kishte nisur se kush prej tyre është mësuese më e mirë.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas