Vritet me armë zjarri ish-anëtari i bandës së Lushnjes (Emri+detaje)

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje. Një 52-vjeçar është ekzekutuar brenda lokalit të tij. Gazeta Mapo mëson se bëhet fjalë për Enver Boriçin, ish-anëtar i Bandës së Lushnjes, i cili ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij, kur një person i maskuar është afruar dhe e ka … Continue reading Vritet me armë zjarri ish-anëtari i bandës së Lushnjes (Emri+detaje)