Aktualitet

Vritet me thikë në zemër ish-zyrtari grek, vëllai e gjeti të mbuluar me gjak


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 21/06/21 |
mapo.al

Një 56-vjeçar në Greqi u vra me thikë në zemër mesditën e sotme.


Mediat raportojnë se a u gjet nga i vëllai në magazinën e shtëpisë së tij i mbuluar me gjak.


Më herët në të kaluarën, ai kishte qenë nënkryetari i bashkisë së Halkia.

Autoritetet po hetojnë shkaqet e këtij krimi të rëndë dhe nuk përjashtohen konfliktet në të kaluarën.

34


Etiketa: , ,

Pas