Aktualitet

Vuçiç kollitet në konferencë: Shumë do ishin të lumtur të ishte koronavirus (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:28 - 11/03/20 |
mapo.al

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç sot u kollit shumë pasi piu ujë në konferencën për media. Ai u kollit për më shumë se dhjetë sekonda dhe ky ishte një çast i mundimshëm për të.


Vuçiç tha se ai u kollit vetëm pasi pinte ujë. “Unë vetëm u kollita, për të mos u shqetësuar, nuk është coronavirusi. E di se shumë do të ishin të lumtur nëse do të ishte një coronavirus, por nuk është”. tha ai.


Deri më tani, 12 raste të infeksionit me koronavirus janë raportuar në Serbi, dhe janë futur në karantinë.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas