fbpx

ShowBizz

Wanda Nara u tregon ndjekësve vendin e saj të preferuar

               Publikuar në : 13:10 - 14/08/19 |
mapo.al

Agjentja e futbollit dhe modelja Wanda Nara u ka treguar së fundmi ndjekësve të saj në “Instagram” vendin e saj të preferuar.


Ajo ka publikuar një foto ku shihet nën ujë, në krahët e të shoqit, futbollistit Mauro Icardi. “Vendi im i preferuar”-ka shkruar ajo krahas fotos, duke treguar kështu se Icardi është tejet i rëndësishëm për të.Fotografia ka marrë mijëra pëlqime në pak orë dhe padyshim që mund të konsiderohet si një nga fotot më të nxehta të çiftit. Risjellim në vëmendje se Wanda Nara njihet për postimet e saj provokuese dhe Mauro Icardi padyshim që është pjesë e tyre.


View this post on Instagram

Mio posto preferito

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Lexo edhe:

Icardi dhe Wanda tejet provokues, fotot pikante bëjnë xhiron e botës


Etiketa: ,

Pas